прихований київ

прихований київ

екскурсія

пріорка й кинь-грусть

Історична місцевість в північній частині Києва Пріорка відкриває собою низку мальовничих околиць Западинка, Крістерова Гірка, Княжиха, Кинь-Грусть.Чимало людських поколінь поспіль вважають їх своїми улюбленими місцями для відпочинку і життя в столиці України. Тарас Шевченко та видавець Кульженко, Кузьма Скрябін та садовод Крістер…Пречудові пагорби, з яких відкриваються види на багато кілометрів до Оболоні і далі за річку Дніпро, старезні гіганти-дуби разом з затишними будинками, грайливі струмочки та ставки.В ці місця не можна не закохатися!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Під час екскурсії Ви побачите та дізнаєтесь:

  Де росте 700 річний дуб;
  Як в Києві побачити шматок Одеси;
  Де живуть нащадки Тараса Шевченка;
  Де знаходилась Западинська Лиса гора;
  Де похований знаменитий садовод Вільгельм Крістер;
  Що трапилося з Мостицьким кладовищем;
  Де протікає річечка, що дала назву великому району;

проводить екскурсію

Heading photo

кирило степанець

Ідеолог проєкту “Прихований Київ”, Urban Exploration дослідник з понад 15 річним фахом. Києвознавець, автор численних книг з історії Києва.

 • підготовка до екскурсії:

  ● екскурсія НЕ є екстремальною, проте враховуйте протяжність маршруту;● загальна протяжність маршруту близько 5-х км;● необхідний одяг та взуття зручні для прогулянки містом;

На зупинці “Мостицька”на розі вул. Вишгородська та Мостицька

ЯК ДІБРАТИСЯ:32 автобус від метро “Нивки”72 автобус від метро “Контрактова площа”227 маршрутка від метро “Дорогожичі”525 маршрутка від метро “Почайна”537 маршрутка від метро “Нивки” або “Героїів Дніпра"568 маршрутка від метро “Лук’янівська”

ФІНАЛ: площа тараса шевченка

Запишіться на екскурсію вже зараз!