прихований київ

прихований київ

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМ, ПОСЛУГ ТА КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВДаний документ містить основні положення щодо купівлі товарів та послуг, які здійснюються через сайт hiddenkyiv.com, underkyiv.com.
Послуги: екскурсійні, туристичні, розважально-пізнавальні, культурно-освітні, театрально-видовищні програми та послуги, що надаються за індивідуальним замовленням (з призначенням часу та місця надання послуги) або на умовах купівлі квитка на запланований захід, відображений в розкладі на сайті hiddenkyiv.com, underkyiv.com.
Товари: сувенірна продукція, одяг, сертифікати на отримання товарів та послуг.
Клієнт або Покупець: фізична або юридична особа, що купує товари чи послуги з через сайт або замовляє їх через канали зв'язку (за номером телефону, адресою електронної пошти, месенджерами тощо), вказаними на сторінках сайту.
Агент або Продавець: сайт hiddenkyiv.com, underkyiv.com що здійснює свою діяльність в інтересах проекту «Прихований Київ».
Акцепт: Покупка товарів та замовлення послуг клієнтом означає згоду з умовами та положеннями, викладеними в даному документі.
УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОПЛАТИ ПОСЛУГКлієнт здійснює замовлення квитка на Захід шляхом заповнення форми або через канали зв'язку, вказані на сайті. Підтвердженням замовлення є отримання SMS-повідомлення на контактний номер телефону Клієнта та деталізованої інформації про замовлення на email або повідомлення в месенджер чи акаунт в соціальних мережах.
Оплата послугОплата послуг може бути здійснена одним з наступних способівОплата платіжними картами Visa та MasterCard через сервіс LiqPay.Переказом на картку Приватбанк або Монобанк.Готівкою.Оплата послуг здійснюється до початку проведення Заходу.
Повернення коштівГрошові кошти, що надійшли Агентові в якості оплати Квитка, підлягають поверненню Клієнту тільки в разі відміни/заміни/перенесення Заходу.
Повне повернення здійснюється в разі скасування Заходу організатором чи в разі перенесення Заходу на іншу дату, якщо Клієнт не погоджується з новою запропонованою датою.
При скасуванні Заходу Клієнтом (при індивідуальному замовленні) або відмови Клієнтом від участі в запланованому заході повернення коштів Клієнту здійснюється на наступних умовах.в разі відмови від замовлення більш ніж за 8 днів до дати події – кошти повертаються в повному обсязі;в разі відмови від замовлення в термін від 8 до 4 днів до дати події – утримується пеня 25% (двадцять п'ять відсотків) від вартості замовлення;в разі відмови від замовлення в термін від 3 днів до 1 доби до початку події утримується пеня – 50% (п'ятдесят відсотків) від вартості замовлення;в разі відмови від замовлення менш ніж за одну добу до початку події утримується пеня – 75% (сімдесят п'ять відсотків) від вартості замовлення.
Повернення грошових коштів здійснюється протягом трьох робочих днів з моменту повідомлення Агента Клієнтом.
Якщо банк Покупця стягує комісію за отримання коштів на карту Клієнта, комісію сплачує Покупець.
УМОВИ КУПІВЛІ ТОВАРІВОформлення замовленняКлієнт самостійно оформлює замовлення в Інтернет-магазині через форму «Кошик», або зробивши замовлення через канали зв'язку (за номером телефону, адресою електронної пошти, месенджерами тощо), вказаними на сторінках сайту.
Ціна товару та вартість доставкиВартість Товару, яка вказана на сайті не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику).
Оплата замовленняОплата замовлення можлива одним з наступних способівОплата готівкою при самовивозі.Попередня оплата платіжними картами Visa та MasterCard через сервіс LiqPay.Попередня оплата переказом на картку Приватбанк або Монобанк.Післяплата при відправці товару службою доставки «Нова пошта»
Доставка товарівДоставка товарів здійснюється по Києву та Україні одним з наступних способів.
По КиєвуСамовивіз за адресою Київ, вул. Депутатська, 25.Вартість: безкоштовно.
По Києву та УкраїніДоставка у відділення «Нова пошта».Зазвичай доставка займає 1-3 дні.Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу.При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передоплачений товар може отримати тільки та особа, на яку оформлена доставка.

Повернення та обмінЗгідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин.
Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю за оплату Товару.
Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню за Законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#...).
Повернення коштів здійснюється впродовж 30 днів з дати подачі заявки.
Повернення Товару належної якості за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.
Повернення грошей за доставку здійснюється тільки в разі отримання товару із дефектами.
Заміна бракованого товару Якщо ви отримала товар з дефектом або пошкодженням ми обов'язково обміняємо його на одиницю відповідної якості.
УМОВИ ПОКУПКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ НА ЕКСКУРСІЇПодарунковий сертифікат може бути використаний для обміну його на один або декілька квитків, відповідно до номіналу сертифікату, на запланований захід, відображений в розкладі на сайті: hiddenkyiv.com, underkyiv.com
Номінал сертифікату — кількість квитків, які він дає право отримати.
Умови використання сертифікатуПодарунковий сертифікат буде надано в електронному вигляді (цифровий документ). На сертифікаті зазначається його номер, номінал та термін дії.
Термін дії сертифікатів обмежений. Кінцевий термін дії відмічається на сертифікаті (бланку або цифровому документі). В випадку, якщо сертифікат не було використано до завершення терміну його дії, він перестає бути дійсним.
Сертифікат надає можливість для відвідування будь-якої групової екскурсії на вибір, з вартістю квитка до 400 грн на 1 особу, що є в регулярному розкладі. Якщо квиток на обраний Захід коштує дорожче 400 грн, то Клієнт додатково має сплатити різницю вартості.
Сертифікат може бути використаний для купівлі меншої кількості квитків, ніж його номінал. В цьому випадку різниця вартості не повертається та не може бути використана для наступної покупки квитків.
Як скористатися сертифікатом "Стандарт"Обрати будь-яку з групових екскурсій, що є в регулярному розкладі: hiddenkyiv.com, underkyiv.comЗареєструватися на обрану дату заходу, вказавши свої контактні дані.В примітці при реєстрації вказати, що у ви бажаєте скористатися сертифікатом та його номер.Сертифікат не підлягає обміну чи поверненню.
РЕКВІЗИТИПроект "Прихований Київ", "Hidden Kyiv"Фізична особа-підприємець Прик Олена ВікторівнаТелефон: +380 (68) 116-75-75Email: moc.liamg%40viykneddih