прихований київ

прихований київ

екскурсія

підземний поділ


Ця екскурсія відкриє для вас зворотню сторону одного з найстаріших районів Києва - Подолу.Сьогодні він відомий красивою архітектурою, затишними двориками та різноманітими кафе.Але на Подолі існує свій підземний вимір де час зупинився. Річка Глибочиця була закута в тунелі ще в 19 ст., які збереглись дотепер.Доторкнись до таємниць підземного Подолу.

Illustration

гра світла у підземеллі

Illustration

підземна річка Глибочиця

Illustration

колектор у вигляді перевернутого яйця

Illustration

тунелі яким майже 200 років

Illustration

підземна фотосесія

Illustration

підземний поділ

Під час екскурсії Ви побачите та дізнаєтесь:

  Як Глибочиця розділила засновників Києва;
  Що у водах річки шукають чорні археологи;
  Скільки підземних вулиць під Хрещатиком;
  Де знайшли скарб монет римської імперії;
  Де під землею дигери смажать шашлики;
  Як можна втекти з в’язниці підземним колектором;
  Чому тунелі Глибочиці вважають пам’яткою архітектури;
  Де мешкали герої легендарного фільму за “Двома Зайцями”;
  Де знаходиться найдавніший ринок країни;

проводить екскурсію

Heading photo

кирило

Чарівник підземель.
Надійний та ввічливий гід

ВАЖЛИВО! Обовʼязково прочитайте перед екскурсією наступну інформацію:

 • підготовка до екскурсії:

  ● На час екскурсії ми видаємо спеціальні гумові панчохи (бахіли від ОЗК), які ви одягаєте поверх свого взуття.● Бажано мати штани з ремінем або кріпленням до нього для зручної підвязки "бахіл". Проте відсутність реміня не є критичною (може бути замінено мотузкою).● Рекомендований одяг: зручні речі, які не шкода трохи забруднити. Взуття також повинно бути зручним та не марким (можна взяти одноразові пакети для подвійного захисту).● У вартість входить оренда базового ліхтаря. Проте, якщо ви маєте свій улюблений або професійний ліхтар - обовʼязково беріть.● Рекомендуємо взяти дощовик та одноразові рукавички. Це захистить ваш одяг від можливого бруду. Або візьміть вологі серветки.● На цей маршрут підійдуть негабаритні рюкзаки або сумки.● Фізична підготовка не потребує спеціальних навичок, але ваш стан має дозволяти вам залізти у звичайний люк, піднятись по драбині та пройти нахилившись 100 метрів.

 • Увага! Застереження! Вам не підходить ця екскурсія, якщо:

  ● Ви страждаєте на клаустрофобію (страх замкнутого простору) або ніктофобію (страх темряви);● Ви маєте проблеми із здоровʼям: серйозні проблеми з попереком, хребтом, колінами, надмірну вагу (мати змогу залізти в люк).● Якщо ви маєте інвалідність або специфічні захворювання - проконсультуйтесь з нами наскільки можливим буде для вас проходження маршруту.● Діти до 7-ми років (якщо дитина все ж бажає потрапити в підземелля, то рекомендуємо замовити індивідуальну екскурсію для того, щоб гід міг приділити максимальну увагу)● Ми залишаємо за собою право відмовити учаснику у проведенні екскурсії у разі ознак алкогольного або наркотичного спʼяніння

 • Безпека екскурсії:

  Ми проводимо цей маршрут понад 10 років. Він є повністю безпечним, особливо під час повітряної тривоги.
  Проте в зливонебезпечну погоду про всяк випадок екскурсія може бути або перенесена на інший, не менш цікавий маршрут, або на наступний тиждень. В будь-якому разі з вами звʼяжеться гід для уточнення деталей.

Центральний вхід в Житній ринок (біля стели)
вул. Верхній Вал, 16

ФІНАЛ: перехрестя вул. Почайнинської та Нижнього Валу

Запишіться на екскурсію вже зараз!