прихований київ

прихований київ

екскурсія

підземна соломʼянка

Ця мальовнича колись річка схована глибоко під асфальтом в нетрях Солом’янки.
В старі часи на її берегах вперше в Україні запускали повітряну кулю, а поряд відпочивали високі церковні ієрархи та майбутні військові офіцери. Саме через це потічок та лісопарк біля нього звали Кадетським Гаєм.
Йшли роки, річки заковали у бетон, а дерева вирубали.
Здавалося б, в історії поставлена крапка.
Але тепер у Вас є унікальна можливість доторкнутися до забутої легенди і побачити історичну річку на власні очі у якості дигера – відважного дослідника підземель!

Illustration

Тунелі Підземного хрещатика

Illustration

труба підземного колектора

Illustration

Підземний водоспад

Illustration

колектор 30х років

Illustration

підземна гра тіней

Illustration

підземна фотосесія

Під час екскурсії Ви побачите та дізнаєтесь:

  Де знаходиться підземний каскадний водоспад;
  Як будівництво залізниці вплинуло на річки;
  Чому сучасна вулиця Кадетський гай названа помилково;
  Де прямо в центрі міста в давнину були чисті озера;
  Яка підземна річка тече під зоопарком;
  Всі види тунелів в одному флаконі;
  Скільки притоків у літописної Либіді;

проводить екскурсію

Heading photo

кирило

Чарівник підземель.
Надійний та ввічливий гід

ВАЖЛИВО! Обовʼязково прочитайте перед екскурсією наступну інформацію:

 • підготовка до екскурсії:

  ● На час екскурсії ми видаємо спеціальні гумові панчохи (бахіли від ОЗК), які ви одягаєте поверх свого взуття.● Бажано мати штани з ремінем або кріпленням до нього для зручної підвязки "бахіл". Проте відсутність реміня не є критичною (може бути замінено мотузкою).● Рекомендований одяг: зручні речі, які не шкода трохи забруднити. Взуття також повинно бути зручним та не марким (можна взяти одноразові пакети для подвійного захисту).● У вартість входить оренда базового ліхтаря. Проте, якщо ви маєте свій улюблений або професійний ліхтар - обовʼязково беріть.● Рекомендуємо взяти дощовик та одноразові рукавички. Це захистить ваш одяг від можливого бруду. Або візьміть вологі серветки.● На цей маршрут підійдуть негабаритні рюкзаки або сумки.● Фізична підготовка не потребує спеціальних навичок, але ваш стан має дозволяти вам залізти у звичайний люк, піднятись по драбині та пройти нахилившись 100 метрів.

 • Увага! Застереження! Вам не підходить ця екскурсія, якщо:

  ● Ви страждаєте на клаустрофобію (страх замкнутого простору) або ніктофобію (страх темряви);● Ви маєте проблеми із здоровʼям: серйозні проблеми з попереком, хребтом, колінами, надмірну вагу (мати змогу залізти в люк).● Якщо ви маєте інвалідність або специфічні захворювання - проконсультуйтесь з нами наскільки можливим буде для вас проходження маршруту.● Діти до 7-ми років (якщо дитина все ж бажає потрапити в підземелля, то рекомендуємо замовити індивідуальну екскурсію для того, щоб гід міг приділити максимальну увагу)● Ми залишаємо за собою право відмовити учаснику у проведенні екскурсії у разі ознак алкогольного або наркотичного спʼяніння

 • Безпека екскурсії:

  Ми проводимо цей маршрут понад 10 років. Він є повністю безпечним, особливо під час повітряної тривоги.
  Проте в зливонебезпечну погоду про всяк випадок екскурсія може бути або перенесена на інший, не менш цікавий маршрут, або на наступний тиждень. В будь-якому разі з вами звʼяжеться гід для уточнення деталей.

вихід зі станції
метро “Політехнічний інститут”

ФІНАЛ: вул. Уманська

Запишіться на екскурсію вже зараз!