прихований київ

прихований київ

екскурсія

НЕВІДОМИЙ ГІДРОПАРК

Мало хто з киян пам’ятає дотепер, що колись на місці Гідропарку розташовувалося велике поселення під назвою Передмостова Слобідка. “Тут вельми симпатичні місцеві дітлахи.
Дуже виражені естетичні уподобання – тут всі люблять співати, і в травні співає вся Слобідка, й співає дуже добре…” - так писав у 1925 році чудовий краєзнавець В.Кістяківський. Поселення займало увесь терен Венеціанського острова (південної частини сучасного Гідропарку), та налічувало майже
10 000 населення. Потім все знищила війна… Сьогоднішня улюблена рекреація містян, розташована серед води під назвою Гідропарк, займає вже два острови, маючи також північне продовження – острів Долобецький. У нашій прогулянці ми охопимо обидва, та згадаємо усі тутешні таємниці.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Під час екскурсії Ви побачите та дізнаєтесь:

  Де на Гідропарку знаходиться прокляте місце;
  Як з’явилася легендарна “качалка”;
  Де може бути ще одне ймовірне поховання князя Аскольда;
  Де починалася “Київська Венеція";
  Де був перший “місток поцілунків”;
  Де стояв найстрашніший атракціон міста;

проводить екскурсію

Heading photo

кирило степанець

Ідеолог проєкту “Прихований Київ”, Urban Exploration дослідник з понад 15 річним фахом. Києвознавець, автор численних книг з історії Києва.

 • підготовка до екскурсії:

  ● екскурсія НЕ є екстремальною, проте враховуйте протяжність маршруту;● загальна протяжність маршруту близько 5 км;● необхідний одяг та взуття зручні для прогулянки містом;

ВИХІД ЗІ СТАНЦІЇ МЕТРО "ГІДРОПАРК"

ФІНАЛ: біля СТАНЦІЇ МЕТРО "ГІДРОПАРК"

Запишіться на екскурсію вже зараз!